yazılım

CAMYAPI

1999 Yılında kurulan firma cam sektörünün lider firmaları arasındadır. Gebze’de toplam 27.000 m2 kapalı alana sahip iki ayrı fabrikasında son teknoloji makinalarıyla yurtiçi ve yurtdışı birçok büyük projede çözüm ortağı olarak yer almıştır.

Projeleri arasında Bakü Olimpiyat Stadı, Al Wakrah Stadium (Katar), The Mandarins , Koç Üniversitesi, Akasya AVM, Meseum Building (New York), Microsoft Technology Center (Israel) , Türkmenistan Havalimanı, Duşanbe Havalimanı (Tacikistan), Hanoi Airport (Vietnam) vb. sayabiliriz.

Güncel en önemli ve en büyük projesi 3.İstanbul Yeni Havalimanı (IGA) projesidir.

Firmanın kurumsal web sitesi yanında tanıtım filmi hazırlanmıştır.
yazılım
yazılım
yazılım

Weeb Tasarım!

Weeb Group, “Tasarım ,Yazılım, ve Eğitim” alanlarında 13 yıldır hizmet vermektedir. Bugüne kadar birçok kurumsal firmaya EĞİTİM vermiş, TASARIM gerçekleştirmiş ve YAZILIM geliştirmiştir. Bu süreçte bilgi ve gelişen teknolojiyi takip ederek büyümüş ve çözüm ortağı olduğu firmalara entegre hizmet verebilmek için kendini sürekli geliştirmiştir. Bugün geldiği noktada kendi markalarını yaratarak Eğitim, Tasarım, Yazılım ve Prodüksiyon hizmetlerini Weeb Group çatısı altında birleştirmiştir.
2006 Yılında Yalova’da atılan küçük bir adım, günümüzde İstanbul / Pendik Genel Merkezimizde hayata geçirdiğimiz birçok projenin başlangıcı olmuştur.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60