Seo Hizmetleri

Siz sadece Anahtar kelimenizi belirleyin

Arama motoru optimizasyonu, amacı web sitelerinin, arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek hedeflenen anahtar kelimelerde yükseltilmesidir. İngilizcede ve Türkçede kısaca SEO (Search Engine Optimization) olarak ifade edilmektedir. Bununla birlikte arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle weeb geliştiricileri sizin için hazırladıkları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluştururlar. İnternetin ekonomik anlamdaki gücünün artması neticesinde hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Adwords ile SEO uygulamaları arasındaki fark, Adwords tıklamaya dayalı ödeme alır, SEO uygulamaları ise marka bilinci kapsamında uzun vade uygulanır ve uygulama öncesinde tek sefer ödeme yapılır.
social

Organik

SEO uygulamalarında başarıyı yakalayan firmalar arama sonuçlarında yer alır ve hedef kitlesinin %70’ne daimi olarak ulaşır.

Adwords

Adwords ile reklam veren firmalar hedef kitlesinin %30’na ulaşır ve bütçeye dayalı gösterim uygulanır.

solutions

Hedef kitleniz Türkiye ise en çok çalışma yapılması gereken arama motorlarının başında Google gelmektedir. Google arama motoru yanı sıra Yahoo ve Yandex Türkiye’de çalışma yapılması gereken arama motorlarıdır.

Kimlerle Çalıştık

Weeb firması olarak sektörde 13. yılımızı kutluyoruz. Bu 13 yıl içinde sektörün liderleri ile bir çok konuda çalışma fırsatımız oldu. Siz de Weeb ailesine katılın.

Tüm Referanslar

"Otomotiv sanayi bilişim teknolojileri hızında gelişiyor olsaydı şimdiye saatte 1000 km basan 25 dolarlık arabalar sürüyor olurduk."

- Bill Gates -

Sitenizi incelemek isteriz

Sitenize analiz uygulayarak hataları ve eksikleri size raporlarız.

Bu hizmet ücretli olabilir, Weeb ücretli hizmetler için sizi önceden bilgilendirir.

Destek hattı Hafta içi:10:00 - 18:00 Arasında hizmet vermektedir. Mesai dışındaki talepleriniz mesai başladığında sıraya alınacaktır.

Weeb Tasarım!

Weeb Group, “Tasarım ,Yazılım, ve Eğitim” alanlarında 13 yıldır hizmet vermektedir. Bugüne kadar birçok kurumsal firmaya EĞİTİM vermiş, TASARIM gerçekleştirmiş ve YAZILIM geliştirmiştir. Bu süreçte bilgi ve gelişen teknolojiyi takip ederek büyümüş ve çözüm ortağı olduğu firmalara entegre hizmet verebilmek için kendini sürekli geliştirmiştir. Bugün geldiği noktada kendi markalarını yaratarak Eğitim, Tasarım, Yazılım ve Prodüksiyon hizmetlerini Weeb Group çatısı altında birleştirmiştir.
2006 Yılında Yalova’da atılan küçük bir adım, günümüzde İstanbul / Pendik Genel Merkezimizde hayata geçirdiğimiz birçok projenin başlangıcı olmuştur.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60