Web Uygulamaları

social

Web Uygulamaları

İnternet ve İntranet gibi ağ kanalları üzerinden erişilen programlara Web uygulamaları adı verilir. Bu tanım, web tarayıcıları tarafından işletilebilen bir dille (örn. ASPX) yazılmış betikleri de kapsamaktadır.
Bilgisayarlarda ve tüm mobil cihazlarda tarayıcı sayesinde çalışır ve uygulamanıza istediğiniz her yerden erişebilirsiniz. Bu yönüyle web uygulamaları oldukça yaygınlık kazanması sağlanmıştır.
yazılım

Web Tabanlı Uygulamaların Avantajları Nelerdir?

Küçük bir örnekler vermek gerekirse, bir esnaf yaptığı işleri internet üzerinden açtığı bir sanal mağaza ile satışa sunup çok uzakta olan kitlelere ulaşabiliyor.

Daha kurumsal düşünürsek eğer, Firmalar web tabanlı uygulamalar sayesinde dağınık çalışma ortamlarına daha iyi uyum sağlayabiliyor ve merkez ofisten tüm denetimleri kolayca gerçekleştirebiliyor.

Ayrıca kullanıcılara Mac, Linux, PC kullanıcısı olarak değil de tümünü bir arada değerlendirebileceğiniz Tarayıcı (browser) kullanıcısı olarak yaklaşmanızı sağlar. Böylece uygulamanızı istemeniz halinde tarayıcısı olan herhangi bir cihaza sahip herkes kullanabilir. Ayrıca kullanıcıların programı kullanabilmesi için bir CD veya program kurması gerekmez. Yazılım yükseltmeye veya yama takibine vakit harcamazsınız. Güvenlik sorunlarını ve teknik detayları düşünmeniz gerekmez. Bunlar Weeb tarafından hazırlanarak gerek anında gerekse belli periyodlarla size sunulacaktır.

Günümüz mobil teknolojisinin geldiği noktayı ve mobil cihazlar üzerine kurulmuş olan browserların kapasitesini düşünürsek; herhangi bir ortamdan, her şart altında, çok az bir maliyetle işlerinizi yönetebilirsiniz. Bilgilerime ne zaman nereden ulaşabilirim sorununuz olmaz. Evde, işte, arabada, otelde… Kısaca bir web bağlantısı ve cihazınızın olduğu her yerde…

Web tabanlı uygulamalar böylelikle çalışanları, müşterileri, tedarikçileri bir arada buluşturur ve işletim sistemi, cihaz ayrımı yapmadan sorunsuzca hizmet sunulmasını sağlar.

Weeb Tasarım!

Weeb Group, “Tasarım ,Yazılım, ve Eğitim” alanlarında 13 yıldır hizmet vermektedir. Bugüne kadar birçok kurumsal firmaya EĞİTİM vermiş, TASARIM gerçekleştirmiş ve YAZILIM geliştirmiştir. Bu süreçte bilgi ve gelişen teknolojiyi takip ederek büyümüş ve çözüm ortağı olduğu firmalara entegre hizmet verebilmek için kendini sürekli geliştirmiştir. Bugün geldiği noktada kendi markalarını yaratarak Eğitim, Tasarım, Yazılım ve Prodüksiyon hizmetlerini Weeb Group çatısı altında birleştirmiştir.
2006 Yılında Yalova’da atılan küçük bir adım, günümüzde İstanbul / Pendik Genel Merkezimizde hayata geçirdiğimiz birçok projenin başlangıcı olmuştur.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60