Yazılım Hizmetleri

Size Özel Uygulamalar

Firmanızın iş süreçleri, yönetim anlayışı, stratejisi ve hedeflerine ulaşmak için kullandığı yollar farklı olabilir. Paket yazılımlar genelde sizin istediğiniz yeteneklerde ve istediğiniz sonuçları almak için gerekli alt yapıya sahip olmazlar.
social
yazılım

Sadece Size Özel Yazılımlar

Şirketiniz ve süreçleriniz üzerine kurgulanmış özel yazılımlar ile tüm süreçlerinizi başarıyla yönetebilirsiniz. Weeb Yazılım, sadece size özel yazılım çözümleri üretir. Sadece özel yazılımlar ile proje risklerini en aza indirerek oluşabilecek hataların, en önemlisi de zaman ve maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz.

Weeb'in Geliştirdikleri

Weeb, kurulduğu günden bu güne bir çok yazılım projesine imza attı. Siz de aşağıdaki programlardan birini talep edebilir ya da şirketinize özgü yazlım geliştirme talebinde bulunabilirsiniz.

weeb-admin

Weeb Admin

Weeb Admin temelde web sitesi içerik yönetim sistemidir. Onu diğer içerik yönetim sistemlerinden ayıran en önemli özelliği sadece HTML yapısıyla herkesin çok rahat kullanılması hedeflenmiştir. Weeb Admin dünyada eşi benzeri olmayan bir yapıyla kodlama bilmeden herkesin web siteleri için içerik yönetim sistemi hazırlamasına olanak tanır.
Weeb Admin

Matric

Matric, Temelde bir dershane ya da kursu yönetmek için Weeb tarafından kodlanmış bir masaüstü yazılımıdır. Öğrenciler için sonradan dahil edimiş web versiyonu sayesinde öğrencilerinin online yoklamasını almak ödevlerini kontrol etmek ve sertifika sürecinde karar verici konumda olmak gibi eğitime destek bölümlerine sahiptir.

Matric temelde 5 farklı modülden oluşur.

matric
solution

Weeb QR

Weeb QR Bir çok görevi yerine getirebilen hem web hemde Mobil tabanlı bir uygulamadır. Müşteri yönetimi, Teklif Yönetimi iş süreçlerini yönetmek gibi bir şirketin önemli görevleri üstlenir.Weeb tarafından kodlanan Weeb QR online olarak çalışır ve herhangi bir kuruluma gerek duymaz.
Weeb QR

"Herhangi bir işte kullanılan teknolojinin ilk kuralı, verimli bir işleme uygulanan otomasyonun verimliliği büyüteceğidir. İkincisi ise verimsiz bir işleme uygulanan otomasyonun verimsizliği büyüteceğidir."

- Bill Gates -

Weeb Tasarım!

Weeb Group, “Tasarım ,Yazılım, ve Eğitim” alanlarında 13 yıldır hizmet vermektedir. Bugüne kadar birçok kurumsal firmaya EĞİTİM vermiş, TASARIM gerçekleştirmiş ve YAZILIM geliştirmiştir. Bu süreçte bilgi ve gelişen teknolojiyi takip ederek büyümüş ve çözüm ortağı olduğu firmalara entegre hizmet verebilmek için kendini sürekli geliştirmiştir. Bugün geldiği noktada kendi markalarını yaratarak Eğitim, Tasarım, Yazılım ve Prodüksiyon hizmetlerini Weeb Group çatısı altında birleştirmiştir.
2006 Yılında Yalova’da atılan küçük bir adım, günümüzde İstanbul / Pendik Genel Merkezimizde hayata geçirdiğimiz birçok projenin başlangıcı olmuştur.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60