Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulamalar

Teknolojinin kablolardan kurtulmuş hali mobil cihazlar mobil internet ile birleştiğinde hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldular. Mobil cihazlara özgü yazılımlar sayesinde iş süreçlerinizi kontrol edebilir ya da kitlenizi yönetebilirsiniz. Mobil uyumlu web sitesi ile mobil uygulamalar genellikle karıştırılsalar da temelde farklı uygulamalardır. Mobil uyumlu web siteniz, tüm cihazlarda ortak bir şekilde çalışır, mobil uygulamalar ise çalışması istenen cihazlara özel olarak hazırlanıp kodlanırlar. Örnek vermek gerekirse Iphone telefonlar için bir mobil uygulama hazırlandığında IOS alt yapısı kullanılırken, Samsung ve HTC gibi markalarda çalışması istenen mobil uygulama ise Android tabanlı hazırlanır.
Teklif AL
social
yazılım

Sadece size özel Mobil Yazılımlar

Sadece size özel mobil uygulamalar masa üstü yazılımlar gibi kodlanır. Her yerden erişim kolaylığı sayesinde hiçbir sınırlama olmaksızın uygulamaya tam erişim sağlanır. Mobil uygulamalar, sizin istekleriniz doğrultusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde hazırlanır ve ne zaman isterseniz güncellenebilir. Siz de iş modelinizi mobil uygulamalar ile hayata geçirin.

Weeb Tasarım!

Weeb Group, “Tasarım ,Yazılım, ve Eğitim” alanlarında 13 yıldır hizmet vermektedir. Bugüne kadar birçok kurumsal firmaya EĞİTİM vermiş, TASARIM gerçekleştirmiş ve YAZILIM geliştirmiştir. Bu süreçte bilgi ve gelişen teknolojiyi takip ederek büyümüş ve çözüm ortağı olduğu firmalara entegre hizmet verebilmek için kendini sürekli geliştirmiştir. Bugün geldiği noktada kendi markalarını yaratarak Eğitim, Tasarım, Yazılım ve Prodüksiyon hizmetlerini Weeb Group çatısı altında birleştirmiştir.
2006 Yılında Yalova’da atılan küçük bir adım, günümüzde İstanbul / Pendik Genel Merkezimizde hayata geçirdiğimiz birçok projenin başlangıcı olmuştur.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60