yazılım

KARGROUP

Kargroup 1969 yılından günümüze hazır beton, agrega, asfalt, kireç, yapı kimyasalları , prefabrik beton elemanları üretiminin yanında gayrimenkul sektöründe de faaliyet göstermektedir.Yıllık 2,5 Milyon m3 beton ve 6 Milyon ton agrega üretimi bulunan grup, yaklaşık 1000 çalışanıyla 50 yıldır Türkiye’nin önde gelen gruplarındandır.

KİBSAŞ firması ile de yıllar itibariyle İSO 500 listesinde yer almıştır.

Group 2018 Yılında 180 Milyon TL yatırım gerçekleştirmeyi hedeflemiştir. Bu kapsamda Pendik lokasyonunda Edonia Garden Konut Projesi’ne ve Elazığ’da Karkim Yapı Kimyasalları fabrika yatırımına start vermiştir.

Firmanın kurumsal web sitesi hazırlanmıştır.
yazılım
yazılım
kar group
kar group

Weeb Tasarım!

Weeb Group, “Tasarım ,Yazılım, ve Eğitim” alanlarında 13 yıldır hizmet vermektedir. Bugüne kadar birçok kurumsal firmaya EĞİTİM vermiş, TASARIM gerçekleştirmiş ve YAZILIM geliştirmiştir. Bu süreçte bilgi ve gelişen teknolojiyi takip ederek büyümüş ve çözüm ortağı olduğu firmalara entegre hizmet verebilmek için kendini sürekli geliştirmiştir. Bugün geldiği noktada kendi markalarını yaratarak Eğitim, Tasarım, Yazılım ve Prodüksiyon hizmetlerini Weeb Group çatısı altında birleştirmiştir.
2006 Yılında Yalova’da atılan küçük bir adım, günümüzde İstanbul / Pendik Genel Merkezimizde hayata geçirdiğimiz birçok projenin başlangıcı olmuştur.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60