yazılım

KARKİM

50 yıllık Kargroup bilgi, deneyim ve proje gücünü profesyonel kadrosu ile birleştiren KARKİM Yapı Kimyasalları; üretime 2011 Aralık ayında Gebze-Kocaeli'ndeki fabrikasında başlamıştır.

2014 Yılında Orhangazi-Bursa tesisini faaliyete geçiren firma 2019 yılında da Elazığ’da gerçekleştirmiş olduğu fabrika yatırımını faaliyete geçirmeyi hedeflemektedir.

Karkim ; son teknoloji ile ürettiği ürünlerini etkin Ar-Ge çalışmaları ile desteklemekte, sektörün ve tüketicilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, onlara konforlu, dayanıklı ve uzun ömürlü yaşam alanları yaratmada katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Firmanın kurumsal web sitesi hazırlanmıştır.
yazılım
yazılım
yazılım
yazılım
yazılım

Weeb Tasarım!

Weeb Group, “Tasarım ,Yazılım, ve Eğitim” alanlarında 13 yıldır hizmet vermektedir. Bugüne kadar birçok kurumsal firmaya EĞİTİM vermiş, TASARIM gerçekleştirmiş ve YAZILIM geliştirmiştir. Bu süreçte bilgi ve gelişen teknolojiyi takip ederek büyümüş ve çözüm ortağı olduğu firmalara entegre hizmet verebilmek için kendini sürekli geliştirmiştir. Bugün geldiği noktada kendi markalarını yaratarak Eğitim, Tasarım, Yazılım ve Prodüksiyon hizmetlerini Weeb Group çatısı altında birleştirmiştir.
2006 Yılında Yalova’da atılan küçük bir adım, günümüzde İstanbul / Pendik Genel Merkezimizde hayata geçirdiğimiz birçok projenin başlangıcı olmuştur.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60