yazılım

LG Türkiye

LG Electronics, dünya çapında 100’den fazla ülkede 82.000 çalışanıyla faaliyet göstermektedir. Elektronik sektöründe, global dünyanın geleceğine yön veren en önemli şirketlerden biridir. LG Electronics Türkiye’ye çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.
  Bu kapsamda ,LG Türkiye’nin genel merkez ve sahadaki satış personeliyle birlikte, distribütör ve bayi ağına yönelik çeşitli yazılımlar gerçekleştirilmiştir. Bayi Yönetim, Uzaktan Eğitim ve Anket sistem yazılımları ile birlikte mobil uygulama geliştirilmiştir.

LG’nin Türkiye’deki tüm bayilerinin sipariş verebilecekleri, stok ve mal giriş detaylarını görebilecekleri kapsamlı bir “Bayi Yönetim Sistemi” hayata geçirilmiştir. LG Türkiye’nin bayileri ile iş ilişkilerini tek bir noktadan yürütebilmesi sağlanmış, geliştirilen raporlama servisi ile; stok değişikleri, bayi performansları, siparişler, ödeme takibi gibi birçok detay anlık olarak ölçümlenebilmiştir.

Anket Sistemi sayesinde ise Türkiye genelindeki satış personeline “anlık” olarak bildirimlerde bulunulabilmekte ve yine “anlık” olarak geri bildirim alabilmektedir. Bunun sonucunda LG Türkiye kısa sürede, sahadan aldığı geri bildirimlerle satışlarına yön verebilmekte ve satış performansını artırabilmektedir.

Uzaktan Eğitim Sistemi Türkiye genelindeki tüm personeline eğitim verebilmekte, kısa videolar göndererek yada canlı yayın yaparak etkileşimde bulunabilmektedir.
yazılım
yazılım

Weeb Tasarım!

Weeb Group, “Tasarım ,Yazılım, ve Eğitim” alanlarında 13 yıldır hizmet vermektedir. Bugüne kadar birçok kurumsal firmaya EĞİTİM vermiş, TASARIM gerçekleştirmiş ve YAZILIM geliştirmiştir. Bu süreçte bilgi ve gelişen teknolojiyi takip ederek büyümüş ve çözüm ortağı olduğu firmalara entegre hizmet verebilmek için kendini sürekli geliştirmiştir. Bugün geldiği noktada kendi markalarını yaratarak Eğitim, Tasarım, Yazılım ve Prodüksiyon hizmetlerini Weeb Group çatısı altında birleştirmiştir.
2006 Yılında Yalova’da atılan küçük bir adım, günümüzde İstanbul / Pendik Genel Merkezimizde hayata geçirdiğimiz birçok projenin başlangıcı olmuştur.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60