smbsmbsmb

SMB LED DRIVER

A Grup Şirketleri, 1974 yılında kurulmuş olup çatısı altında Akım Metal San. ve Tic. A.Ş., Akplas Plastik Kalıp San. ve Tic. A.Ş., Aksem Plastik Metal Kalıp San.ve Tic. A.Ş. ve YMB Teknolojik Ürünler Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. gibi alanında uzman şirketler barındırmaktadır. Başlıca hizmet verdiği alanlar; otomotiv, beyaz eşya, savunma sanayi, makine, elek trik ve aydınlatma endüstrileridir. SMB Technics, A Grup Şirketleri’nin aydınlatma sektörü için LED Sürücü üreten markası olup, YMB Teknolojik Ürünler Pazarlama A.Ş. bünyesinde bulunmaktadır.
Türkiye’nin alanında ilk TSE belgeli yerli LED Sürücüsü tasarım ve teknoloji buluşturularak SMB Technics markası tarafından üretilmiştir.
Bugüne kadar güçlü Ar-Ge Merkezi ve bilgi teknolojisi birikimi ile rakiplerinin arasından sıyrılan SMB, Dünya’nın en büyük havalimanı olan İstanbul Havalimanı gibi bir çok mega projenin parçası olmuştur. Zorlu şartlarda yüksek verimle çalışan kaliteli ürünleri ile piyasaya çıkan SMB LED Sürücüler, tüm armatür markaları ile entegre olma özelliği ile global pazardaki yerini almayı planlamaktadır.
yazılım
yazılım

Weeb Tasarım!

Weeb Group, “Tasarım ,Yazılım, ve Eğitim” alanlarında 13 yıldır hizmet vermektedir. Bugüne kadar birçok kurumsal firmaya EĞİTİM vermiş, TASARIM gerçekleştirmiş ve YAZILIM geliştirmiştir. Bu süreçte bilgi ve gelişen teknolojiyi takip ederek büyümüş ve çözüm ortağı olduğu firmalara entegre hizmet verebilmek için kendini sürekli geliştirmiştir. Bugün geldiği noktada kendi markalarını yaratarak Eğitim, Tasarım, Yazılım ve Prodüksiyon hizmetlerini Weeb Group çatısı altında birleştirmiştir.
2006 Yılında Yalova’da atılan küçük bir adım, günümüzde İstanbul / Pendik Genel Merkezimizde hayata geçirdiğimiz birçok projenin başlangıcı olmuştur.

Weeb Kredi Kartları
0 (850) 302 39 15

Her Gün 09:00 - 18:00

bilgi@weebtasarim.com

Çevrimiçi Destek

İstanbul, Kadıköy

Söğütlüçeşme Caddesi No: 60